DOPRAVA A PLATBA

Objednaný tovar je prepravovaný spoločnosťou Slovenská Pošta a.s. (prepravná spoločnosť).

Prepravná spoločnosť je listový a balíkový prepravca, ktorý doručuje zvyčajne do 24 hodín od odovzdania zásielky na prepravu. Nižšie nájdete podrobnejšie informácie týkajúce sa tejto možnosti doručenia Vášho tovaru.

 

CENA DOPRAVY SLOVENSKÁ REPUBLIKA: 2,90 € s DPH + DOBIERKA 1,00 € s DPH ( VOLITEĽNÉ )

doprava zadarmo: Predávajúci je oprávnený jednostranne a podľa vlastného uváženia interne určiť hodnotu alebo charakter objednávky, pri ktorej kupujúci už neplatí cenu prepravy. Skutočnosť platenia alebo neplatenia ceny prepravy kupujúcim sa zobrazí v objednávke alebo na web stránke internetového obchodu. Predávajúci je oprávnený jednostranne bez nutnosti uvádzania zmeny v týchto Všeobecných obchodných podmienkach meniť a upravovať hodnotu alebo charakter objednávky (uzatvorenej zmluvy), pri ktorej kupujúci neplatí cenu prepravy. Na uzatvorené kúpne zmluvy táto zmena nemá vplyv.

Aktuálne pri nákupe nad 99 € je doprava v rámci Slovenska ZDARMA

Prehľad možností úhrad tovaru

Existuje veľa možností ako uhradiť za nákup u nás. Vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje:

Úhrada tovaru vopred prevodom (proforma faktúra)

Tovar môžete uhradiť vopred na základe proforma faktúry. Na základe Vašej objednávky Vám zašleme proforma faktúru, ktorú uhradíte v prospech nášho slovenského bankového účtu (t.j. neplatíte žiadne poplatky za medzinárodné platby a pod.). Akonáhle bude platba poukázaná v prospech účtu, automaticky Vám odošleme objednaný tovar a informujeme Vás o tom e-mailom. V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude poukázaná v prospech nášho bankového účtu do 5-tich dní, objednávka bude stornovaná.

Číslo účtu:

Variabilný symbol pre úhrady je číslo Vašej zálohovej faktúry.

Úhrada tovaru na dobierku

Tovar  uhradíte prepravnej spoločnosti v hotovosti pri doručení tovaru. Poplatok za dobierku je + 1,00 €.

Barion

Barionom zaplatíte za Váš nákup pomocou platobnej karty alebo prostredníctvom Vášho Barion účtu.

Čo je BARION?

Barion je online platobný sprostredkovateľ, ktorý Vám umožňuje bezpečne a pohodlne platiť online pomocou kreditnej alebo debetnej karty. Zaoberá sa platbami cez webové stránky, mobilné aplikácie a medzi ľudmi.

Tento servis je sprostredkovaý Barion Payment Zrt., ako eminentom e-hotovosti, po dohľadom Maďarskej Národnej Banky. Vydané čislo povolenia pre Barion Payment Zrt. je: H-EN-I-1064/2013.

Bezpečné a pohodlné platby Vašou kreditnou alebo debetnou kartou

Pre uskutočnenie online platby od Vás nevyžadujeme registráciu na našej internetovej stránke. K platbe od Vás potrebujeme len číslo karty, dátum platnosti, rovnako ako  bezpečnostný alebo CVC kód, ktorý je na zadnej časti Vašej karty. Taktiež od Vás požadujeme emailovú adresu, aby ste sa uistili, že môžete sledovať Vaše objednávky.

Taktiež sa môžete zaregistrovať v spoločnosti Barion a uložiť si svoje bankové údaje. V tomto prípade nebudete musieť opätovne zadávať informácie o svojej banke pre Vaše budúce objednávky. Bude Vám postačovať Vaša Barion e-mailová adresa a heslo.

Akceptované kreditné/debetné karty:

Plaťte pohodlne bez Vašej bankomatovej karty

Ak nevlastníte bankomatovú kartu, tak sa jednoducho zaregistrujte v spoločnosti Barion a pridajte kredit na svoj účet. Môžete tak urobiť bankovým prevodom alebo platbou v hotovosti. Tento kredit môže byť použitý pre online platby alebo prevody.

Je to Zadarmo!

Platba bankomatovou kartou nemôže mať daľšie poplatky pre zákazníka. Registrácia v spoločnosti Barion, používanie Barion mobilnej aplikácie, či príjem alebo prevod peňazí je bezplatný. Rovnako tak nemáme paušálny poplatok.

Sledujte svoje nákupy

Svoje nákupy môžete sledovať pomocou internetovej stránky Barion alebo mobilnej aplikácie. Vaša ebzplatná Barion peňaženka Vás upozorní po každé keď uskutočníte nákup. Barion peňaženka Vám tiež pomáha spravovať vaše finančné prostriedky tým, že vám umožňuje prijímať a prevádzať peniaze.

  

Bezpečnosť je prvoradá

Severy Barion sú chránené Norton/Symantec/Verisign 256bit SSL šifrovaním, čím zabezpečujú proces platby a toho aby tretie strany nemali prístup v Vaším údajom. Pred uskutočnení platby za pokaždé ubezpečte, že ste na zabezpečenej stránke Barion. Adresa zabezpečenej webovej lokality sa vždy zobrazí vo Vašom prehliadači zelenou farbou. V prípade spoločnosti Barion Payment Inc [HU]:

Spoločnosť Barion má certifikát PCI DSS, vyžadovaný od spoločností, ktoré spracúvajú údaje o bankových kartách.Zabezpečenie serverov spoločnosti Barion bolo vyvinuté v súlade s požiadavkami Maďarskej národnej banky.

Paypal

PayPalom zaplatíte za Váš nákup prostredníctvom Vášho PayPal účtu.

PayPal je asi najznámejší a najrozšírenejší platobný systém, využívaný k on-line platbám na internete a môže ho využívať každý majiteľ e-mailovej adresy. Pri PayPale sú totiž účty vedené pod e-mailovými adresami, a nie pod číslom účtu, ako sme u nás zvyknutí z klasických bánk.

PayPal je tiež internetový platobný systém, ktorý umožňuje zadarmo robiť internetové platby platobnou kartou a presuny peňazí medzi účtami.

PayPal dnes patrí k najrozšírenejším a najbezpečnejším on-line platobným systémom na internete vôbec. Jeho služby využíva vyše 100 mil. ľudí po celom svete, v 103 krajinách.

Práve pre svoju bezpečnosť a univerzálnosť sme si PayPal vybrali na to, aby sme sprostredkovali platby medzi Vami, našimi zákazníkmi a našim internetovým obchodom.

Systém akceptuje karty VISA, VISA Electron, Maestro a American express.

Čo je potrebné pre platenie PayPalom ? 

Embosovaná platobná kartu ( karta s vytlačenými číslami ) s dostatkom finančných prostriedkov a e-mail.

Ako prebieha platba PayPalom ? 

Veľmi jednoducho. Ak chcete na našom internetovom obchode zaplatiť pomocou PayPalu, nemusíte si zriaďovať PayPal účet. Stačí, ak si pri nákupe vyberiete ako spôsob platby PayPal. Po odoslaní objednávky budete požiadaní o zadanie čísla karty, termínu jej platnosti a bezpečnostného kódu.  Ak už máte zriadený účet PayPal , bude Vám umožnené sa k nemu prihásiť a platbu odoslať.

Pozor dôležité : v prípade platieb cez PayPal neoznámujete číslo platobnej karty obchodníkovi, ale iba PayPalu.

Platobný portál je bohužiaľ v angličtine, a pretože sa nejedná o naše stránky, nemáme možnosť Vám ho preložiť.

Pre zrealizovanie platby potrebujete :

– číslo platobnej karty

– mesiac a rok ukončenia platnosti karty

– CSC kód  (Váš bezpečnostný kód je trojmiestne číslo nachádzajúce sa na zadnej strane karty nad podpisovým prúžkom)

– e-mailovú adresu

naša paypalová e-mailová adresa je info@zeroeuro.sk