DOPRAVA A PLATBA

Objednaný tovar je prepravovaný spoločnosťou Slovenská Pošta a.s. (prepravná spoločnosť).

Prepravná spoločnosť je listový a balíkový prepravca, ktorý doručuje zvyčajne do 24 hodín od odovzdania zásielky na prepravu. Nižšie nájdete podrobnejšie informácie týkajúce sa tejto možnosti doručenia Vášho tovaru.

 

CENA DOPRAVY SLOVENSKÁ REPUBLIKA: 2,90 € s DPH + DOBIERKA 1,00 € s DPH ( VOLITEĽNÉ )

doprava zadarmo: Predávajúci je oprávnený jednostranne a podľa vlastného uváženia interne určiť hodnotu alebo charakter objednávky, pri ktorej kupujúci už neplatí cenu prepravy. Skutočnosť platenia alebo neplatenia ceny prepravy kupujúcim sa zobrazí v objednávke alebo na web stránke internetového obchodu. Predávajúci je oprávnený jednostranne bez nutnosti uvádzania zmeny v týchto Všeobecných obchodných podmienkach meniť a upravovať hodnotu alebo charakter objednávky (uzatvorenej zmluvy), pri ktorej kupujúci neplatí cenu prepravy. Na uzatvorené kúpne zmluvy táto zmena nemá vplyv.

Aktuálne pri nákupe nad 99 € je doprava v rámci Slovenska ZDARMA

Prehľad možností úhrad tovaru

Existuje veľa možností ako uhradiť za nákup u nás. Vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje:

Úhrada tovaru vopred prevodom (proforma faktúra)

Tovar môžete uhradiť vopred na základe proforma faktúry. Na základe Vašej objednávky Vám zašleme proforma faktúru, ktorú uhradíte v prospech nášho slovenského bankového účtu (t.j. neplatíte žiadne poplatky za medzinárodné platby a pod.). Akonáhle bude platba poukázaná v prospech účtu, automaticky Vám odošleme objednaný tovar a informujeme Vás o tom e-mailom. V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude poukázaná v prospech nášho bankového účtu do 5-tich dní, objednávka bude stornovaná.

Číslo účtu:

Variabilný symbol pre úhrady je číslo Vašej zálohovej faktúry.

Úhrada tovaru na dobierku

Tovar  uhradíte prepravnej spoločnosti v hotovosti pri doručení tovaru. Poplatok za dobierku je + 1,00 €.

 

Paypal

PayPalom zaplatíte za Váš nákup prostredníctvom Vášho PayPal účtu.

PayPal je asi najznámejší a najrozšírenejší platobný systém, využívaný k on-line platbám na internete a môže ho využívať každý majiteľ e-mailovej adresy. Pri PayPale sú totiž účty vedené pod e-mailovými adresami, a nie pod číslom účtu, ako sme u nás zvyknutí z klasických bánk.

PayPal je tiež internetový platobný systém, ktorý umožňuje zadarmo robiť internetové platby platobnou kartou a presuny peňazí medzi účtami.

PayPal dnes patrí k najrozšírenejším a najbezpečnejším on-line platobným systémom na internete vôbec. Jeho služby využíva vyše 100 mil. ľudí po celom svete, v 103 krajinách.

Práve pre svoju bezpečnosť a univerzálnosť sme si PayPal vybrali na to, aby sme sprostredkovali platby medzi Vami, našimi zákazníkmi a našim internetovým obchodom.

 

Čo je potrebné pre platenie PayPalom ? 

Embosovaná platobná kartu ( karta s vytlačenými číslami ) s dostatkom finančných prostriedkov a e-mail.

Ako prebieha platba PayPalom ? 

Veľmi jednoducho. Ak chcete na našom internetovom obchode zaplatiť pomocou PayPalu, nemusíte si zriaďovať PayPal účet. Stačí, ak si pri nákupe vyberiete ako spôsob platby PayPal. Po odoslaní objednávky budete požiadaní o zadanie čísla karty, termínu jej platnosti a bezpečnostného kódu.  Ak už máte zriadený účet PayPal , bude Vám umožnené sa k nemu prihásiť a platbu odoslať.

Pozor dôležité : v prípade platieb cez PayPal neoznámujete číslo platobnej karty obchodníkovi, ale iba PayPalu.

Platobný portál je bohužiaľ v angličtine, a pretože sa nejedná o naše stránky, nemáme možnosť Vám ho preložiť.

Pre zrealizovanie platby potrebujete :

– číslo platobnej karty

– mesiac a rok ukončenia platnosti karty

– CSC kód  (Váš bezpečnostný kód je trojmiestne číslo nachádzajúce sa na zadnej strane karty nad podpisovým prúžkom)

– e-mailovú adresu

naša paypalová e-mailová adresa je info@zeroeuro.sk

 

PLATBA KARTOU prostredníctvom platobného systému Paypal

Ak chcete na našom internetovom obchode zaplatiť pomocou debetnej alebo kreditnej karty, nemusíte si zriaďovať PayPal účet. Stačí, ak si pri nákupe vyberiete ako spôsob platby PayPal. Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu Paypalu, kde sa Vám po kliknutí na “vytvoriť účet” zobrazí možnosť PLATBY KARTOU bez nutnosti vytvorenia paypal účtu! Stačí vyplniť požadované údaje k Vašej karte a odoslať platbu.

Systém akceptuje karty VISA, VISA Electron, Maestro a American express.